„Naktis be miego“

Paupio vaikų dienos centro lankytojai panoro praleisti naktį be miego. Susirinkę Paupio kaimų bendruomenės teritorijoje įsirengėme stovyklavietę.

Centro vadovai surengė orientacines varžybas, reikėjo surasti kontrolinius punktus, kuriuose buvo paslėptos raidės. Bėgiojome po teritoriją, ieškojome kontrolinių punktų, kurių buvo devyni. Radome visus, po to sekė kita užduotis, iš raidžių reikėjo sudėti užkoduotą žodį. Dėliojome visi bendrai ir sudėliojome, o žodis buvo – „DRAUGYSTĖ“. Varžybos mums visiems labai patiko.

Pasportavus, reikia pasistipinti. Vaišes turėjome pasiruošti patys. Berniukai kūrė dėžėje laužą, mergaitės ruošė bulves, jas pjovė pusiau, dėjo dešros, sūrio, vyniojo į foliją. Paruoštas bulves sudėjome į laužą. Patiekalas pavyko, buvo gardu. Paskui kepėme dešreles.

Pasistiprinę susikraustėme į bendruomenės patalpas, kur šokome, dainavome, žiūrėjome filmą, pasakojome įdomias istorijas, žaidėme žaidimus iki ryto. Puikiai praleidome laiką su draugais ir vaikų dienos centro vadovais.

K. P.