„Išvyka prie jūros“

Ankstų, saulėtą rugpjūčio 8-osios rytą Paupio vaikų dienos centro lankytojai, kartu su tėveliais susirinko Paupio bendruomenės kieme, laukti autobuso, kuris nuveš visus prie jūros. Kelionė buvo ilga, bet nenuobodi, nes kompanija buvo šauni.

Pirmas sustojimas buvo prie Minijos upės. Sustojimo metus valgėme užkandžius, gėrėme sultis. Pasistiprinę, tęsėme kelionę.

Pagaliau atvykome į Palangą. Visi nekantravome pamatyti Baltijos jūrą, buvo tokių, kurie ją matė pirmą kartą. Pagaliau pasiekėme įspūdingąjį Palangos tiltą, nuo kurio atsivėrė visas jūros grožis. Ėjome tiltu, žiopsojome į ant tilto žvejojančius žvejus, domėjomės jų laimikiais, kol pasiekėme tilto galą.

Oras buvo puikus, nekantravome kada galėsime maudytis. Na ir galiausiai, ko ir labiausiai troškome, prasidėjo maudynė. Vanduo buvo šiltas. Maudėmės keturias valandas, įdegėme.

Buvome ir prie Palangos fontano, deja jis neveikė, bet vaizdas buvo nuostabus. Išsimaudę, pasimėgavę jūros grožiu, pilni įspūdžių susiruošėme namo. Smagiai ir puikiai praleidome laiką.

Kelionė finansuota iš Paupio vaikų dienos centro projekto, kurį finansuoja Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, bei Raseinių rajono savivaldybė.

K. P.